wtorek, 6 października 2015

Jesienne zapuszczanie

Uzbroiłam się po zęby w różniaste wcierki, bo już marzy mi się długość sięgająca za talię. Dosłownie śmi mi się to już po nocach. :d Wyobrażam sobie, jak moje faje kołyszą się w okolicach bioder przy każdym ruchu. :P Gdyby nie moje zeszłoroczne niekontrolowane napady, które skończyły się podcinaniem włosów aż 4 razy w ciągu tygodnia (bo nagle zapragnęłam nosić krótszą fryzurę), pewnie do tej upragnionej długości dobiłabym już dawno.
Włosy rosną mozolnie, ale do celu zostało już niewiele centymetrów. 

We wrześniu wcierałam Jantar, który niestety zupełnie nie sprawdził się, jesli chodzi o przyspieszenie porostu :c, natomiast ograniczył wypadanie i zdecydowanie wzmocnił włosy. Na październik przewidziałam zabawy z rzepą, także sięgnęłam po klasyk, jakim jest kuracja wzmacniająca Joanna Rzepa. Zaopatrzyłam się także w bulwę czarnej rzepy, z której niedługo stworzę turbo wcierkę o turbo zapaszku, czyli sok z rzepy + sok z cebuli. Solo działają świetnie, więc tym bardziej kusi mnie sprawdzić, jak się spiszą w duecie.

Przede mną 3 miesiące zapuszczania. Liczę na zdecydowanie więcej centymetrów niż w minionych miesiącach. Gdzieś po drodze być może podetnę nieznacznie końcówki. Myślę, że różnica w długości będzie prawie niewidoczna. Im dłużej zwlekam z podcinaniem tym bardziej końce mi się wywijają, co sprawia, że włosy wyglądają na krótsze.


Zapuszczacie się na jesień? :)6 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Dziękuję :*
   Dbam o nie jak mogę i już częściej odwdzięczają się ładnym wyglądem :)

   Usuń
 2. Cudowne włosy. <3 Ja najpierw muszę pomyśleć o zagęszczeniu, a dopiero później mogę zapuszczać. ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cienkie, a wypielęgnowane długie włosy także wyglądają okazale :) Ale rozumiem podejście, sama też ciągle staram się je jeszcze bardziej zagęścić i jestem nieco przerważliwiona na punkcie przerzedzających się końcówek ;)
   Dziękuję za miłe słowo :*

   Usuń
 3. Zapuszczamy!

  Piękne masz te włosiska :)

  Buziaki :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję i niech włos będzie z Tobą! :*

   Usuń